Sezóna 2016/2017

V utorok 12.septembra 2016 sme začali sezónu 2016/17  tréningami v telocvični každý utorok a štvrtok o 18:00.

Fotogaleria                                                         FACEBOOK

Príprava na ľadovci STUBAI

 20-26.novembra 2016 naší pretekári trénovali na Rakúskom ľadovci Stubai.

Fotogaleria

Žiaci - Slovenský pohár

1. kolo

07.01.2017

Zuberec

-

SL

-

mladší žiaci | mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci

08.01.2017

Zuberec

-

OS

-

mladší žiaci | mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci

2. kolo

21.01.2017

Vratna

-

SL

-

mladší žiaci | mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci | fotogaleria

22.01.2017

Vratna

-

OS

-

mladší žiaci | mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci | fotogaleria

3. kolo

04.02.2017

Malinô Brdo

-

SL

-

mladší žiaci | mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci

05.02.2017

Malinô Brdo

-

OS

-

mladší žiaci | mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci

4. kolo

16.02.2017

Kubínska Hoľa

-

SG

-

mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci

16.02.2017

Kubínska Hoľa

-

SG

-

mladšie žiačky

17.02.2017

Kubínska Hoľa, Majstrovstvá SR

-

SG

-

mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci | fotogaleria

17.02.2017

Kubínska Hoľa

-

SG

 staršie žiačky | starší žiaci

5. kolo

04.03.2017

Kubínska Hoľa

-

SL

-

mladšie žiačky | mladší žiaci  | staršie žiačky  | starší žiaci

Majstrovstvá SR

05.03.2017

Kubínska Hoľa

-

OS

-

mladšie žiačky  | staršie žiačky | starší žiaci  | fotogaleria

6. kolo
Finále SP

19.03.2016

Jasná

-

GS

-

mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci

20.03.2016

Jasná

-

SL

-

mladšie žiačky | staršie žiačky | starší žiaci

Konečné poradie

 Slovenského pohára 

Výsledky

Žiaci - Medzinárodné FIS preteky

Nominácia za Slovensko:

DERFÉNYIOVÁ Iveta-TJ Št.LM,  ZIMENOVÁ Mirka-ST Mart.Hole,  ANTALOVÁ Simona-ŠK Kub.Hoľa,  SUROVÁ Alica-ŽP Šp.Podbrezová,  Strachanová Silvia-Ski team Ždiar,  Pavláková Andrea-LK Ski Javory Podolínec,  Lorenčíková Soňa-LK Družba Smrečany-Žiar, Ružičková Katarína-LOPS Bratislava, Fričová Nikola-Snow Ski Stars BA,PAKOSOVÁ Eliška-LK Oravan Brezovica, ŠKORÍKOVÁ Tamara-TJ Roháče Zuberec,  

                                      

24.01.2017

Vrátna

-

SL

-

 staršie žiačky  /  fotogaleria

25.01.2017

Vrátna

-

GS

-

 staršie žiačky  /  fotogaleria

27.01.2017

Řičky (CZ)

-

SL

-

 staršie žiačky

28.01.2017

Řičky (CZ)

-

GS

-

 staršie žiačky

     

Pohár Liptova

1.kolo

03.02.2017

Dolinky

-

GS

Vysledky

2.kolo

11.02.2017

Brezovica

-

GS

Vysledky  / superbaby

3. kolo

12.02.2017

Janovky-Zuberec

-

GS

Vysledky

4. kolo

27.02.2017

Dolinky

-

GS/SL večerný

Vysl.predžiaci.GS  | Vysl.ziaci.Sl

5. kolo

11.03.2017

Opalisko

-

GS

Vysledky

6. kolo

12.03.2017

Dolinky

-

GS

Vysledky

7. kolo

26.03.2017

Opalisko

-

OS, Finale

Vysledky

Konečné poradie 

Pohára 

Liptova

po 7.kolách

Výsledky

Verejné preteky

05.02.2017

Nižná

Oravaman

-

OS

Výsledky

11.02.2017

Brezovica

O cenu Skorušínskych vrchov

2.kolo - Pohár  Liptova

-

OS

Výsledky  / superbaby / Fotogaleria

18.02.2017

Oravice

Verejny pretek

-

OS

Vysledkyfotogaleria

11.03.2017

Brezovica

Obecné preteky o pohár starostu

-

OS

Výsledky

26.03.2017

Žiar

Strachan Cup

-

OS

Výsledky

27.03.2017

Štrbské pleso

Žampa Cup

-

PS

Vysledky

01-02.04.2017

Roháče - Spálená

Goralský klobúčik

-

OS

Vysledky

Kamera

0 cm

zatvorené